Alice Cullen Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alice Cullen Serbia

Dobrodošli na najbolji forum o Alice Cullen / Ashley Greene!
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li mislite da je Dijego mrtav?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Olga Bohemian
Admin
Admin
Olga Bohemian


Broj poruka : 14562
Datum upisa : 21.10.2009
Godina : 28

Da li mislite da je Dijego mrtav? Empty
PočaljiNaslov: Da li mislite da je Dijego mrtav?   Da li mislite da je Dijego mrtav? Icon_minitimeUto Jun 22, 2010 10:03 pm

Bri je videla Dijega poslednji put kada je otišao sa Rajlijem da mu kaže da vampiri ne gore na Sunčevoj svetlosti, i Rajli joj je rekao kad se vratio da ga je poslao u izvidnicu. Malo pre Briine smrti joj je rekao da je Dijego čeka na bojnom polju, međutim ona ga nigde nije našla, čak ni među spaljenim telima i zaključila je da su ga Rajli i Viktorija ubili. Da li i vi delite njeno mišljenje ili mislite da se možda spasio?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alice-cullen-serbia.com
Majche Future Potter <3
Admin
Admin
Majche Future Potter <3


Broj poruka : 6497
Datum upisa : 21.10.2009
Godina : 28

Da li mislite da je Dijego mrtav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li mislite da je Dijego mrtav?   Da li mislite da je Dijego mrtav? Icon_minitimePet Jul 09, 2010 12:04 pm

Mozda, mada je bas pokvaren ako je odlucio da ode bez nje. S druge strane, ne vidim zasto bi ga Rajli ubio ako ni on nije znao za sunce...
Nazad na vrh Ići dole
Olga Bohemian
Admin
Admin
Olga Bohemian


Broj poruka : 14562
Datum upisa : 21.10.2009
Godina : 28

Da li mislite da je Dijego mrtav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li mislite da je Dijego mrtav?   Da li mislite da je Dijego mrtav? Icon_minitimePet Jul 09, 2010 4:12 pm

Meni je to malo nedoreceno, mada mislim da je mrtav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alice-cullen-serbia.com
Majche Future Potter <3
Admin
Admin
Majche Future Potter <3


Broj poruka : 6497
Datum upisa : 21.10.2009
Godina : 28

Da li mislite da je Dijego mrtav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li mislite da je Dijego mrtav?   Da li mislite da je Dijego mrtav? Icon_minitimePet Jul 09, 2010 4:37 pm

I ja isto...
Ne bi je ostavio. Mada ga je mozda Rajli ucenio.
Nazad na vrh Ići dole
~Smiley~
Alis te vodi u shopping
Alis te vodi u shopping
~Smiley~


Broj poruka : 410
Datum upisa : 04.11.2009

Da li mislite da je Dijego mrtav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li mislite da je Dijego mrtav?   Da li mislite da je Dijego mrtav? Icon_minitimeNed Jul 11, 2010 5:17 pm

Mislim da ga je Rajli ucenio da ili kibne dok se borba ne zavrsi, da ne bi odao ostalima, ili ga ubio.
Nazad na vrh Ići dole
Ashley lover
Posebno ti se svidja Alis
Posebno ti se svidja Alis
Ashley lover


Broj poruka : 164
Datum upisa : 06.11.2009
Godina : 27

Da li mislite da je Dijego mrtav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li mislite da je Dijego mrtav?   Da li mislite da je Dijego mrtav? Icon_minitimePon Avg 30, 2010 2:53 pm

Mislim da jeste.
Nazad na vrh Ići dole
Majche Future Potter <3
Admin
Admin
Majche Future Potter <3


Broj poruka : 6497
Datum upisa : 21.10.2009
Godina : 28

Da li mislite da je Dijego mrtav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li mislite da je Dijego mrtav?   Da li mislite da je Dijego mrtav? Icon_minitimePon Sep 06, 2010 11:56 am

Kad se malo bolje razmisli, Dijego vrv i jeste mrtav. On je voleo Bri, a znate kako Edvard kaze da kad vampir jednom zavole - to traje zauvek, tako da mislim da je ne bi svojevoljno napustio.
Nazad na vrh Ići dole
Markk
Postajes deo porodice Kalen
Postajes deo porodice Kalen
Markk


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 04.11.2009

Da li mislite da je Dijego mrtav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li mislite da je Dijego mrtav?   Da li mislite da je Dijego mrtav? Icon_minitimePon Okt 25, 2010 8:58 pm

Prilicno sam siguran da jeste
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li mislite da je Dijego mrtav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li mislite da je Dijego mrtav?   Da li mislite da je Dijego mrtav? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li mislite da je Dijego mrtav?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Šta mislite o knjizi?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Alice Cullen Serbia :: ~Twilight Books~ :: Kratak drugi život Bri Taner-
Skoči na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions